Livraison standard gratuite

Livraison standard gratuite sur toutes les commandes supérieures à 25 € simple text

Retour facile

Retour dans les 30 jours suivant la livraison. En savoir plus

Référence produit : C11CJ71401

Geen gedoe meer met printen. Print, en tik op de app om te scannen en kopiëren

  • Bespaar tot 95% op uw printkosten* met navulbare inkttanks Stressvrij en eenvoudig printen zonder cartridgeafval
  • Gebruik de Epson Smart Panel-app om vanaf uw mobiel te scannen, te kopiëren, te printen en meer. Dankzij draadloze connectiviteit kunt u overal printen
  • Met één set flessen print u tot wel 4.500 pagina’s in zwart-wit en 7.500 pagina’s in kleur* Voeg simpelweg papier toe voor printen met minimale gebruikersinterventie!
  • Het meest verkochte merk inkttankprinters ter wereld* Wereldwijd meer dan 100 miljoen EcoTank-printers verkocht*
  • Inkttanksysteem wat u eenvoudig, probleemloos kunt vullen met flessen Bovendien zorgt het EcoTank-flessensysteem met sleutelvergrendeling ervoor dat dit snel, gemakkelijk en foutloos gebeurt.
Améliorez votre couverture de garantie en choisissant parmi nos options d''extension de garantie CoverPlus ci-dessous. En savoir plus
  1. EcoTank ET-1810 A4 Wi-Fi-printer met inkttank, inclusief tot 3 jaar inkt € 209,99

Total

€ 209,99

TTC (€ 173,55 TVA non comprise)
Présentation générale

Présentation générale

Overview

Bespaar tot 95% op uw printkosten* met Epson EcoTank-printers zonder cartridges. Dankzij de speciaal ontworpen inktflessen met hoog rendement kunnen de geïntegreerde inkttanks eenvoudig worden gevuld. Zonder cartridges en met de flexibele connectiviteitsfuncties is dit de perfecte printer voor iedereen die tegen ongelofelijk lage kosten per pagina in hoge kwaliteit wil printen.

Say goodbye to cartridges

Met EcoTank kunt u probleemloos thuis printen. U kunt de inkttanks met hoge capaciteit gemakkelijk en snel bijvullen. De flessen hebben een sleutelvergrendeling waardoor ze alleen op de juiste kleur kunnen worden gebruikt. Op het inktniveauscherm aan de voorzijde kunt u eenvoudig zien wanneer de inkt moet worden bijgevuld.

Keep on saving

Met deze voordelige printer bespaart u tot wel 95% op uw printkosten.* Hij wordt geleverd met inkt voor maximaal 3 jaar.* Eén set inktflessen levert tot 4.500 pagina's in zwart-wit en 7.500 pagina’s in kleur.*

Epson Smart Panel app

Met deze app kunt u uw printer bedienen vanaf uw smart device.* U kunt ermee scannen en kopiëren, er documenten mee printen, uw printer instellen en beheren en er problemen mee oplossen, en dat allemaal vanaf uw telefoon of tablet.

Packed with features

Met een papierlade voor 100 pagina’s aan de achterkant, de mogelijkheid om foto’s randloos te printen (tot 10 x 15 cm) en een printensnelheid tot wel 10 pagina’s per minuut* kunt u met gemak een groot aantal taken uitvoeren in korte tijd.

Modern flexibility

Dankzij het compacte design en de volledige Wi-Fi- en Wi-Fi Direct-connectiviteit kunt u deze printer eenvoudig in uw huidige thuissituatie integreren en printen vanaf mobiele telefoons, tablets en laptops*.

Heat-Free Technology

Met warmtevrije Micro Piezo-technologie kunt u profiteren van een lager energieverbruik en zijn minder vervangende onderdelen nodig. De printkop is vooraf geïnstalleerd, dus u kunt uw printer probleemloos instellen.

Quel est le contenu de la boîte ?

EcoTank ET-1810 A4 Wi-Fi-printer met inkttank, inclusief tot 3 jaar inkt whats in the box
  1. 4 x 65 ml afzonderlijke inktreservoirs (Bk, C, Y, M)
  2. Hoofdapparaat
  3. Stroomkabel
  4. Plaatsingshandleiding
  5. Garantiebewijs

Caractéristiques techniques

Les fonctions et caractéristiques techniques du produit sont soumises à modification sans préavis

Techniek

Afdrukmethode
Epson Micro Piezo™-printkop
Sproeikopconfiguratie
180 jets zwart, 59 spuitkoppen per kleur
Inkttechnologie
Dye-inkt
Printresolutie
5.760 x 1.440 dpi
Categorie
Losse plek
Multifunctionaliteit
Afdruk

Afdruk

Number of colours
4 kleuren
Afdruksnelheid ISO/IEC 24734
10 Pagina's/minMonochroom, 5 Pagina's/minColour, 69 secondenper foto van 10 x 15 cm
Afdruksnelheid
33 Pagina's/minMonochroom (gewoon papier), 15 Pagina's/minColour (gewoon papier), 27 secondenper foto van 10 x 15 cm (Epson Premium Glossy Photo Paper)
Tijd tot eerste pagina
Monochroom10 seconden, Colour16 seconden
Kleuren
Zwart [Dye], Cyaan [Dye], Geel [Dye], Magenta [Dye]
Colours Capacity
Black [65ml], Cyan [65ml], Yellow [65ml], Magenta [65ml]

Papier- en mediabeheer

Aantal papierlades
1
Papierformaten
A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), C6 (envelop), A6 (10,5x14,8 cm), B5, B6, No. 10 (envelop), DL (envelop), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 9 x 13 cm
Duplex
Handmatig
Capaciteit van het afgiftevak
30 Losse vellen
Paper Tray Capacity
100 Losse vellenStandaard
Passend papiergewicht
64 - 300g/m²
De papiercompatibiliteit kan per printer verschillen. Media van derden zijn mogelijk niet compatibel. Zie de online gebruikershandleiding van de printer voor geschikt Epson-papier en houd er rekening mee dat 300 g/m², indien van toepassing, gebaseerd is op Epson Ultra Glossy Photo Paper
Bewerking media
Randloos afdrukken (tot 10 x 15 cm)

Algemeen

Aanbevolen aantal gebruikers
Van:1 To:2
Energieverbruik
0,7 Watt(slaapmodus), 12 Watt(afdrukken), 3 WattGereed, 0,2 Watt(uitschakelen), TEC0,14 kWh/week
Voedingsspanning
AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Afmetingen
375‎ x 347 x 169 mm (breedte x diepte x hoogte)
Gewicht
2,9 kg
Compatibele besturingssystemen
Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 11, Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64-bits), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32-/64-bits), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later
Aansluitingen
USB, WiFi, Wi-Fi Direct
WLAN-veiligheid
WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES)
Printservices voor mobiel printen en de cloud
Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver)
Stroomvoorziening
220 V, 240V
Colour
Black

Overige

Garantie
12 maanden Carry-in, 30.000 Pagina's

Rendement meegeleverde fles

Rendement zwart
3.600 Pagina's
Rendement kleur
6.500 Pagina's

Productveiligheid

Productveiligheid waarschuwingen
Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Volg altijd de instructies op het productlabel.

Accessoires

Consommables

Papiers

Options d’extension de garantie avec CoverPlus

Les encres Epson ont été développées pour fonctionner parfaitement avec les imprimantes Epson afin de fournir des images éclatantes et des impressions texte précises et résistantes au maculage, qui traverseront des générations

4 500 pages noir
7 500 pages couleur 260 ml
C13T00P640
En stock

€ 40,49

TTC (€ 33,46 TVA non comprise) (€ 155,73 par litre)
4 500 pages noir 65 ml
C13T00P140
En stock

€ 11,49

TTC (€ 9,50 TVA non comprise) (€ 176,77 par litre)
7 500 pages magenta 65 ml
C13T00P340
En stock

€ 11,49

TTC (€ 9,50 TVA non comprise) (€ 176,77 par litre)
7 500 pages cyan 65 ml
C13T00P240
En stock

€ 11,49

TTC (€ 9,50 TVA non comprise) (€ 176,77 par litre)
7 500 pages jaune 65 ml
C13T00P440
En stock

€ 11,49

TTC (€ 9,50 TVA non comprise) (€ 176,77 par litre)

Papier pour jet d’encre de qualité photo
En stock

€ 17,99

TTC (€ 14,87 TVA non comprise)
Arrêté
Matte Paper Heavy Weight
En stock

€ 17,99

TTC (€ 14,87 TVA non comprise)
Premium Glossy Photo Paper
En stock

€ 44,99

TTC (€ 37,18 TVA non comprise)
En stock

€ 19,49

TTC (€ 16,11 TVA non comprise)
En stock

€ 19,49

TTC (€ 16,11 TVA non comprise)
En stock

€ 14,99

TTC (€ 12,39 TVA non comprise)
En stock

€ 13,99

TTC (€ 11,56 TVA non comprise)
En stock

€ 13,99

TTC (€ 11,56 TVA non comprise)
Faible stock

€ 7,99

TTC (€ 6,60 TVA non comprise)
Épuisé

€ 24,99

TTC (€ 20,65 TVA non comprise)
Papier Photo Premium Semi-Glacé
En stock

€ 22,99

TTC (€ 19,00 TVA non comprise)
En stock

€ 11,49

TTC (€ 9,50 TVA non comprise)
Papier mat double face
En stock

€ 24,49

TTC (€ 20,24 TVA non comprise)
Papier Photo Ultra Glacé
En stock

€ 23,99

TTC (€ 19,83 TVA non comprise)
En stock

€ 21,99

TTC (€ 18,17 TVA non comprise)
En stock

€ 20,49

TTC (€ 16,93 TVA non comprise)
En stock

€ 11,49

TTC (€ 9,50 TVA non comprise)
Papier photo glacé
Arrêté
Arrêté
Arrêté
Arrêté
Arrêté
Arrêté
Arrêté
Papier Photo Glacé
En stock

€ 51,49

TTC (€ 42,55 TVA non comprise)
En stock

€ 30,49

TTC (€ 25,20 TVA non comprise)
En stock

€ 14,99

TTC (€ 12,39 TVA non comprise)
En stock

€ 14,49

TTC (€ 11,98 TVA non comprise)
En stock

€ 12,49

TTC (€ 10,32 TVA non comprise)
En stock

€ 10,99

TTC (€ 9,08 TVA non comprise)
Arrêté
Arrêté
Papier professionnel
En stock

€ 9,99

TTC (€ 8,26 TVA non comprise)

CoverPlus propose un service rapide et fiable pour vos produits Epson.

En stock

€ 24,20

TTC (€ 20,00 TVA non comprise)
En stock

€ 30,24

TTC (€ 24,99 TVA non comprise)
En stock

€ 36,30

TTC (€ 30,00 TVA non comprise)
En stock

€ 50,82

TTC (€ 42,00 TVA non comprise)

Sécurité des produits

  • Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.
  • Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Volg altijd de instructies op het productlabel.

Support

Need Support?

Get the latest drivers

Télécharger des informations supplémentaires

  • EcoTank ET-1810 A4 Wi-Fi-printer met inkttank, inclusief tot 3 jaar inkt Datasheet/brochure Télécharger le PDF

Notes :