Gratis standaardlevering

Gratis standaard bezorging bij alle bestellingen boven 25 € simple text

Eenvoudig retourneren

Retourneren binnen 30 dagen na levering. Meer weten

SKU: C11CJ63406

Bespaar tot 95% op inktkosten met een EcoTank-inkttankprinter*

  • Eenvoudig printen zonder stress, met inkt voor maximaal 3 jaar inbegrepen in de doos.* Bespaar tot 95% op uw printkosten* met navulbare inkttanks
  • Multifunctionele A4-printer kan dubbelzijdig printen Hoogwaardig printen, kopiëren en scannen in één
  • Dankzij meerdere opties voor draadloze connectiviteit kunt u overal printen Gebruik de Epson Smart Panel-app om vanaf uw mobiel in te stellen, te controleren, te printen en meer
  • Met één set flessen print u tot wel 14.000 pagina’s in zwart-wit en 5.200 pagina’s in kleur* Voeg simpelweg papier toe voor printen met minimale gebruikersinterventie!
  • Het meest verkochte merk inkttankprinters ter wereld* Er zijn wereldwijd 100 miljoen EcoTank-printers verkocht*
  • Inkttanksysteem wat u eenvoudig, probleemloos kunt vullen met flessen Bovendien zorgt het EcoTank-flessensysteem met sleutelvergrendeling ervoor dat dit snel, gemakkelijk en foutloos gebeurt
Verhoog uw garantiedekking door een keuze te maken uit onze CoverPlus garantieverlengingsopties hieronder. Meer weten
  1. EcoTank ET-2856 multifunctionele A4 Wi-Fi-printer met inkttank, inclusief tot 3 jaar inkt € 349,99

Totaal

€ 349,99

incl. btw (€ 289,25 excl. btw)
Overzicht

Overzicht

Overview

Bespaar tot wel 95% op uw printkosten* met Epson EcoTank-printers zonder cartridges. Dankzij de speciaal ontworpen inktflessen met hoog rendement kunnen de geïntegreerde inkttanks eenvoudig worden gevuld. Zonder cartridges maar met de flexibele connectiviteitsfuncties en dubbelzijdig printen, is dit de perfecte printer voor iedereen die tegen ongelofelijk lage kosten per pagina in hoge kwaliteit wil printen.

Dites adieu aux cartouches

EcoTank offre une impression à domicile simple : les réservoirs d’encre ultra haute capacité sont facilement rechargeables et les bouteilles sont dotées d’un détrompeur pour ne plus se tromper de couleur en remplissant le réservoir.

Économies à long terme

Cette imprimante multifonction vous fait économiser jusqu’à 95 % sur vos coûts d’impression* et elle est livrée avec une bouteille d’encre noire supplémentaire, soit jusqu’à 3 ans d’encre*. Un jeu de bouteilles d’encre inclus permet d’imprimer jusqu’à 14 000 pages en monochrome et 5 200 pages en couleur*.

Application Epson Smart Panel

Cette application vous permet de contrôler votre imprimante à partir de votre appareil mobile*. Vous pouvez imprimer, copier et numériser des documents et des photos, mais aussi configurer, surveiller et dépanner votre imprimante. Laissez libre cours à votre créativité grâce à une large gamme de modèles artistiques.

Nombreuses fonctionnalités

Grâce à son écran couleur LCD de 3,7 cm, à l’impression recto verso automatique, à l’impression photo sans marge ainsi qu’à des vitesses d’impression pouvant atteindre 10,5 pages par minute*, vous pouvez effectuer rapidement plusieurs tâches en toute simplicité.

Flexibilité moderne

Grâce à son design compact et à sa connectivité complète Wi-Fi et Wi-Fi Direct, vous pouvez facilement intégrer cette imprimante multifonction à votre installation et imprimer depuis vos appareils mobiles, tablettes et ordinateurs portables*.

Technologie Zéro Chaleur

Grâce à la technologie Zéro Chaleur Micro Piezo, vous bénéficiez d’une consommation d’énergie réduite et vous avez besoin de moins de pièces de rechange. La tête d’impression est également préinstallée afin de simplifier l’installation de votre imprimante.

Inhoud van de doos

EcoTank ET-2856 multifunctionele A4 Wi-Fi-printer met inkttank, inclusief tot 3 jaar inkt whats in the box
  1. 1 x inktset (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml cmY) + extra zwart
  2. Hoofdapparaat
  3. Stroomkabel
  4. Plaatsingshandleiding
  5. Garantiebewijs

Technische specificaties

De productkenmerken en -specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd

Techniek

Afdrukmethode
Epson Micro Piezo™-printkop
Sproeikopconfiguratie
180 jets zwart, 59 spuitkoppen per kleur
Inkttechnologie
Zwarte pigmentinkt en dye-kleureninkt
Printresolutie
5.760 x 1.440 dpi
Categorie
Losse plek
Multifunctionaliteit
Afdruk, Scan, Kopie

Afdruk

Afdruksnelheid ISO/IEC 24734
10,5 Pagina's/minMonochroom, 5 Pagina's/minColour
Afdruksnelheid
33 Pagina's/minMonochroom (gewoon papier), 15 Pagina's/minColour (gewoon papier)
Snelheid dubbelzijdig afdrukken ISO/IEC
6 A4-pagina's/min.Monochroom, 4 A4-pagina's/min.Colour
Tijd tot eerste pagina
Monochroom10 seconden, Colour16 seconden
Kleuren
Zwart [Pigment], Cyaan [Dye], Geel [Dye], Magenta [Dye]
Colours Capacity
Black [127ml], Cyan [70ml], Yellow [70ml], Magenta [70ml]

Scannen

Enkelzijdige scansnelheid (A4 zwart)
11 sec. with flatbed scan
Enkelzijdige scansnelheid (A4 kleur)
28 sec. with flatbed scan
Scanresolutie
1.200 dpi x 2.400 dpi (horizontaal x verticaal)
Afdrukformaten
BMP, JPEG, PICT, TIFF, Scannen naar multi-TIFF, PDF, PNG
Type scanner
Contact image sensor (CIS)

Papier- en mediabeheer

Aantal papierlades
1
Papierformaten
A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5, B6, C6 (envelop), DL (envelop), No. 10 (envelop), 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm
Duplex
Ja
Capaciteit van het afgiftevak
30 Losse vellen
Paper Tray Capacity
100 Losse vellenStandaard
Passend papiergewicht
64 - 300g/m²
De papiercompatibiliteit kan per printer verschillen. Media van derden zijn mogelijk niet compatibel. Zie de online gebruikershandleiding van de printer voor geschikt Epson-papier en houd er rekening mee dat 300 g/m², indien van toepassing, gebaseerd is op Epson Ultra Glossy Photo Paper
Bewerking media
Automatisch dubbelzijdig (A4, gewoon papier), Randloos afdrukken

Algemeen

Aanbevolen aantal gebruikers
Van:1 To:2
Energieverbruik
12 Watt(zelfstandig kopiëren, ISO/IEC 24712-patroon), 0,7 Watt(slaapmodus), 4,3 WattGereed, 0,2 Watt(uitschakelen), TEC0,14 kWh/week
Voedingsspanning
AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Afmetingen
375‎ x 347 x 187 mm (breedte x diepte x hoogte)
Gewicht
5,4 kg
Compatibele besturingssystemen
Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 11, Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64-bits), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32-/64-bits), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later
Aansluitingen
USB, WiFi, Wi-Fi Direct
WLAN-veiligheid
WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES)
Printservices voor mobiel printen en de cloud
Apple AirPrint, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver)
Stroomvoorziening
220 V, 240V
Colour
White

Overige functies

LCD-display
Type: Kleur, Diagonaal:3,7 cm

Overige

Garantie
12 maanden Carry-in, 30.000 Pagina's

Rendement meegeleverde fles

Rendement zwart
14.000 Pagina's
Rendement kleur
5.200 Pagina's

Productveiligheid

Productveiligheid waarschuwingen
Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Volg altijd de instructies op het productlabel.

Accessoires

Verbruiksmaterialen

Media

Opties voor uitgebreide garantie met CoverPlus

Epson-inkten zijn ontwikkeld voor probleemloos gebruik met Epson-printers en leveren scherpe, veegvaste teksten die generaties lang meegaan. Ontdek waarin onze inkten zich onderscheiden van de concurrentie. Meer informatie

6.000 pagina’s kleur
7.500 pagina’s zwart 337 ml
C13T03R640
Op voorraad

€ 46,49

incl. btw (€ 38,42 excl. btw) (€ 137,95 per liter)
7.500 pagina’s zwart 127 ml
C13T03R140
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw) (€ 141,65 per liter)
6.000 pagina’s cyaan 70 ml
C13T03R240
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw) (€ 164,14 per liter)
6.000 pagina’s magenta 70 ml
C13T03R340
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw) (€ 164,14 per liter)
6.000 pagina’s geel 70 ml
C13T03R440
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw) (€ 164,14 per liter)

Matte Paper Heavy Weight
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw)
Papier pour jet d’encre de qualité photo
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw)
Premium Glossy Photo Paper
Op voorraad

€ 44,99

incl. btw (€ 37,18 excl. btw)
Op voorraad

€ 19,49

incl. btw (€ 16,11 excl. btw)
Op voorraad

€ 19,49

incl. btw (€ 16,11 excl. btw)
Op voorraad

€ 14,99

incl. btw (€ 12,39 excl. btw)
Op voorraad

€ 13,99

incl. btw (€ 11,56 excl. btw)
Op voorraad

€ 13,99

incl. btw (€ 11,56 excl. btw)
Beperkte voorraad

€ 7,99

incl. btw (€ 6,60 excl. btw)
Uitverkocht

€ 24,99

incl. btw (€ 20,65 excl. btw)
Stopgezet
Papier Photo Premium Semi-Glacé
Op voorraad

€ 22,99

incl. btw (€ 19,00 excl. btw)
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw)
Papier mat double face
Op voorraad

€ 24,49

incl. btw (€ 20,24 excl. btw)
Papier Photo Ultra Glacé
Op voorraad

€ 23,99

incl. btw (€ 19,83 excl. btw)
Op voorraad

€ 21,99

incl. btw (€ 18,17 excl. btw)
Op voorraad

€ 20,49

incl. btw (€ 16,93 excl. btw)
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw)
Papier Photo Glacé
Op voorraad

€ 51,49

incl. btw (€ 42,55 excl. btw)
Op voorraad

€ 30,49

incl. btw (€ 25,20 excl. btw)
Op voorraad

€ 14,99

incl. btw (€ 12,39 excl. btw)
Op voorraad

€ 14,49

incl. btw (€ 11,98 excl. btw)
Op voorraad

€ 12,49

incl. btw (€ 10,32 excl. btw)
Op voorraad

€ 10,99

incl. btw (€ 9,08 excl. btw)
Stopgezet
Stopgezet
Papier professionnel
Op voorraad

€ 9,99

incl. btw (€ 8,26 excl. btw)

CoverPlus biedt snelle, betrouwbare service voor uw Epson-producten.

Op voorraad

€ 25,00

incl. btw (€ 20,66 excl. btw)
Op voorraad

€ 34,98

incl. btw (€ 28,91 excl. btw)
Op voorraad

€ 49,99

incl. btw (€ 41,31 excl. btw)
Op voorraad

€ 65,34

incl. btw (€ 54,00 excl. btw)

Productveiligheid

  • Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.
  • Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Volg altijd de instructies op het productlabel.

Ondersteuning

Downloads

  • EcoTank ET-2856 multifunctionele A4 Wi-Fi-printer met inkttank, inclusief tot 3 jaar inkt Datasheet/brochure

Opmerkingen: