1. BESPAAR
Gratis standaardlevering

Gratis standaard bezorging bij alle bestellingen boven 25 € simple text

Eenvoudig retourneren

Retourneren binnen 30 dagen na levering. Meer weten

SKU: C11CJ20401

Print tot wel 2300 foto’s met de meegeleverde inktflessen*

  • Schitterende randloze kleurenfoto’s en zwart-witfoto’s op A4-formaat Met 6-kleuren Epson Claria ET Premium-inkt
  • Printen tegen zeer lage kosten met navulbare inkttanks Print tot wel 2300 foto’s van hoge kwaliteit met één set inktflessen*
  • Dankzij draadloze connectiviteit kunt u overal printen Gebruik de Epson Smart Panel-app om vanaf uw mobiel in te stellen, te controleren, te printen en meer.
  • Specialistische functies voor eenvoudig printen van foto’s en tekst Papierladen van A4- en fotoformaat plus twee laden aan de achterzijde voor dikkere media en dubbelzijdig printen
  • Het meest verkochte merk inkttankprinters ter wereld* Wereldwijd meer dan 100 miljoen EcoTank-printers verkocht*
  • Inkttanksysteem wat u eenvoudig, probleemloos kunt vullen met flessen Bovendien zorgt het EcoTank-flessensysteem met sleutelvergrendeling ervoor dat dit snel, gemakkelijk en foutloos gebeurt.
Verhoog uw garantiedekking door een keuze te maken uit onze CoverPlus garantieverlengingsopties hieronder. Meer weten
  1. EcoTank ET-8500 A4 Wi-Fi-fotoprinter met inkttank € 635,25 € 705,83 Bespaar 10%

Totaal

€ 635,25

-10%
incl. btw (€ 525,00 excl. btw)
Oorspronkelijke prijs  € 705,83
Overzicht

Overzicht

Overview

Laat uw creativiteit de vrije loop met verbluffende A4-foto's en documenten tegen ongelooflijk lage kosten per pagina. Eenvoudig printen, kopiëren en scannen met het indrukwekkende kleuren-touchscreen van 10,9 cm, de 5-wegs mediaverwerking en het innovatieve 6-kleuren inktsysteem. Zonder geknoei met cartridges die moeten worden vervangen en met flexibele connectiviteitsfuncties is dit de perfecte printer voor het artistieke moderne gezin.

6-Colour Ink System

Les encres Epson Claria ET Premium produisent des photos de haute qualité et durables jusqu’au format A4, ainsi que des photos en noir et blanc exceptionnelles avec l’encre grise supplémentaire. L’encre pigmentaire noire est idéale pour l’impression de textes nets sur papiers ordinaires.

Save Time and Money

Cette imprimante économique vous permet d’imprimer jusqu’à 2 300 photos de haute qualité avec un seul jeu de bouteilles d’encre*. Les bouteilles et les réservoirs sont conçus pour être faciles d’utilisation, ce qui vous épargne les difficultés associées aux autres systèmes de réservoirs d’encre lorsqu’il est temps de les recharger.

Modern Flexibility

Grâce à sa connexion Wi-Fi, Wi-Fi Direct et Ethernet, vous pouvez facilement intégrer cette imprimante à votre installation. Vous pouvez également imprimer à partir de cartes SD et de clés USB via l’écran tactile couleur de 10,9 cm.

Artistic Media Compatibility

L’ET-8500 dispose de bacs papier avant pour photos et format A4 et permet d’imprimer directement sur les CD/DVD adaptés. Le bac arrière accepte les supports spéciaux tels que les papiers et les cartes de dessin, tandis que l’alimentation papier directe A4 vous permet d’imprimer sur des supports d’une épaisseur allant jusqu’à 1,3 mm et d’une longueur allant jusqu’à 2 m !

Epson Smart Panel App

Cette application vous permet de contrôler votre imprimante à partir de votre appareil mobile*. Imprimez des photos, copiez des documents, configurez et dépannez votre imprimante et laissez libre cours à votre créativité.

Heat-Free Technology

Grâce à la technologie Zéro Chaleur Micro Piezo, vous pouvez profiter d’une impression à haute vitesse constante, avec une consommation d’énergie considérablement réduite, ce qui vous permet d’économiser du temps et de l’argent.

Inhoud van de doos

EcoTank ET-8500 A4 Wi-Fi-fotoprinter met inkttank whats in the box
  1. Stroomkabel
  2. Driver and Utilities (CD)
  3. Ink set
  4. Quick Start handleiding
  5. Garantiebewijs

Technische specificaties

De productkenmerken en -specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd

Techniek

Afdrukmethode
Zeskleureninkjetprinter
Sproeikopconfiguratie
360 jets zwart, 180 spuitkoppen per kleur
Inkttechnologie
Claria™ ET Premium
Printresolutie
5.760 x 1.440 dpi
Categorie
Losse plek, Foto
Multifunctionaliteit
Afdruk, Scan, Kopie

Afdruk

Number of colours
6 colour
Afdruksnelheid ISO/IEC 24734
16 Pagina's/minMonochroom, 12 Pagina's/minColour
Afdruksnelheid
32 Pagina's/minMonochroom (gewoon papier), 32 Pagina's/minColour (gewoon papier), 25 secondenper foto van 10 x 15 cm (Epson Premium Glossy Photo Paper)
Afdrukken vanaf
PC, MAC, USB, Mobile Device (WiFi Direct), Mobile Device (Wireless)
Kleuren
Zwart [Pigment], Fotozwart [Dye], Cyaan [Dye], Geel [Dye], Magenta [Dye], Grey [Dye]

Scannen

Scanresolutie
1.200 dpi x 4.800 dpi (horizontaal x verticaal)
Afdrukformaten
BMP, JPEG, TIFF, Scannen naar multi-TIFF, PDF, Scannen naar doorzoekbare PDF, PNG
Type scanner
Contact image sensor (CIS)

Papier- en mediabeheer

Aantal papierlades
3
Papierformaten
A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5, B6, C6 (envelop), DL (envelop), No. 10 (envelop), Letter-formaat, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 100 x 148 mm, Gedefinieerd door gebruiker
Duplex
Ja (A4, gewoon papier)
Invoerlade aan achterzijde (voor speciale media)
Ja
Dikte
Single Sheet1,3 mm
Bewerking media
Automatisch dubbelzijdig (A4, gewoon papier), Randloos afdrukken, Cd/dvd afdrukken, Fine Art-papiertraject, Invoerlade voor speciale media aan achterzijde, Thick Media Support

Algemeen

Energieverbruik
17 Watt(zelfstandig kopiëren, ISO/IEC 24712-patroon), 0,8 Watt(slaapmodus), 7,5 WattGereed, 0,3 Watt(uitschakelen), TEC0,16 kWh/week
Voedingsspanning
AC 220 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Afmetingen
403‎ x 369 x 162 mm (breedte x diepte x hoogte)
Gewicht
8,4 kg
Geluidsniveau
5 B (A)met Epson Premium Glossy Photo Paper / Photo RPM-modus - 37 dB (A)met Epson Premium Glossy Photo Paper / Photo RPM-modus
Compatibele besturingssystemen
Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64-bits), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Vista (32-/64-bits), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 SP2 or later
Bijgeleverde software
Epson Photo+, Epson ScanSmart, EpsonNet Config
Aansluitingen
USB, Ethernet, Draadloos LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, USB-host, SD-kaartsleuf
Printservices voor mobiel printen en de cloud
Apple AirPrint, Mopria, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver), Epson Connect (Email Print, Scan-to-Cloud)
Colour
White

Overige functies

LCD-display
Type: Kleur, Aanraakscherm, Diagonaal:10,9 cm
Geheugenkaarten
SD, SDHC, SDXC, MiniSD*, MicroSD*, MiniSDHC*, Mini SDXC*, MicroSDHC*, MicroSDXC* (* Adaptor required, not supplied in box)
Features
Touchscreen, PictBridge, Direct afdrukken, Direct afdrukken vanaf USB

Overige

Garantie
12 maanden Carry-in, 50.000 Pagina's

Rendement meegeleverde fles

Rendement zwart
1.800 foto's
Rendement kleur
1.800 foto's

Productveiligheid

Productveiligheid waarschuwingen
Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Volg altijd de instructies op het productlabel.

Accessoires

Consommables

Papiers

Opties voor uitgebreide garantie met CoverPlus

Les encres Epson ont été développées pour fonctionner parfaitement avec les imprimantes Epson afin de fournir des images éclatantes et des impressions texte précises et résistantes au maculage, qui traverseront des générations

Bouteilles d’encre 6 couleurs 114et encres
6.700 pagina’s zwart 70 ml
C13T07A140
STANDARD
Op voorraad

€ 18,49

incl. btw (€ 15,28 excl. btw) (€ 264,14 per liter)
2.300 foto’s geel
6.200 pagina’s geel 70 ml
C13T07B440
STANDARD
Op voorraad

€ 18,49

incl. btw (€ 15,28 excl. btw) (€ 264,14 per liter)
2.300 foto’s cyaan
6.200 pagina’s cyaan 70 ml
C13T07B240
STANDARD
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw) (€ 257,00 per liter)
2.300 foto’s fotozwart 70 ml
C13T07B140
STANDARD
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw) (€ 257,00 per liter)
2.300 foto’s magenta
6.200 pagina’s magenta 70 ml
C13T07B340
STANDARD
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw) (€ 257,00 per liter)
2.300 foto’s grijs
6.200 pagina’s grijs 70 ml
C13T07B540
STANDARD
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw) (€ 257,00 per liter)
Divers
Op voorraad

€ 26,49

incl. btw (€ 21,89 excl. btw)

Papier pour jet d’encre de qualité photo
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw)
Matte Paper Heavy Weight
Op voorraad

€ 17,99

incl. btw (€ 14,87 excl. btw)
Premium Glossy Photo Paper
Op voorraad

€ 44,99

incl. btw (€ 37,18 excl. btw)
Op voorraad

€ 19,49

incl. btw (€ 16,11 excl. btw)
Op voorraad

€ 19,49

incl. btw (€ 16,11 excl. btw)
Op voorraad

€ 14,99

incl. btw (€ 12,39 excl. btw)
Op voorraad

€ 13,99

incl. btw (€ 11,56 excl. btw)
Op voorraad

€ 13,99

incl. btw (€ 11,56 excl. btw)
Beperkte voorraad

€ 7,99

incl. btw (€ 6,60 excl. btw)
Uitverkocht

€ 24,99

incl. btw (€ 20,65 excl. btw)
Stopgezet
Papier Photo Premium Semi-Glacé
Op voorraad

€ 22,99

incl. btw (€ 19,00 excl. btw)
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw)
Papier mat double face
Op voorraad

€ 24,49

incl. btw (€ 20,24 excl. btw)
Papier Photo Ultra Glacé
Op voorraad

€ 23,99

incl. btw (€ 19,83 excl. btw)
Op voorraad

€ 21,99

incl. btw (€ 18,17 excl. btw)
Op voorraad

€ 20,49

incl. btw (€ 16,93 excl. btw)
Op voorraad

€ 11,49

incl. btw (€ 9,50 excl. btw)
Papier Photo Glacé
Op voorraad

€ 51,49

incl. btw (€ 42,55 excl. btw)
Op voorraad

€ 30,49

incl. btw (€ 25,20 excl. btw)
Op voorraad

€ 14,99

incl. btw (€ 12,39 excl. btw)
Op voorraad

€ 14,49

incl. btw (€ 11,98 excl. btw)
Op voorraad

€ 12,49

incl. btw (€ 10,32 excl. btw)
Op voorraad

€ 10,99

incl. btw (€ 9,08 excl. btw)
Stopgezet
Stopgezet
Papier professionnel
Op voorraad

€ 9,99

incl. btw (€ 8,26 excl. btw)

CoverPlus biedt snelle, betrouwbare service voor uw Epson-producten.

Op voorraad

€ 129,99

incl. btw (€ 107,43 excl. btw)
Op voorraad

€ 168,99

incl. btw (€ 139,66 excl. btw)
Op voorraad

€ 199,99

incl. btw (€ 165,28 excl. btw)

Productveiligheid

  • Bevat 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.
  • Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Volg altijd de instructies op het productlabel.

Ondersteuning

Downloads

  • EcoTank ET-8500 A4 Wi-Fi-fotoprinter met inkttank Datasheet/brochure

Opmerkingen: